Skip Navigation Links.
Duyuru Selen Net
Alışverişte Sahteye Dikkat ! Selen Net
Bookmark and Share 12.03.2009

Yazılımları kayıtlı satış noktalarından alın
Kaspersky Labs Türkiye'den ciddi bir uyarı geldi. Alışverişte korunmak için ne yapmalı?
Yazılımları kayıtlı satış noktalarından alın
Mağdur olmayın
Bu konuda okuyacaklarınız:

    * 1Yazılımları kayıtlı satış noktalarından alın
    * 2Nereden almamalı?

Kaspersky Lab'e kayıtlı olmadan online satış yapan web sitelerinden alınan yazılımların korsan olduğunu vurgulayan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, tüketicilere 'Ürünlerimizi www.kaspersky.com.tr sitemizde listelenen anlaşmalı bayi, teknoloji market veya Kaspersky Lab'in web sitesi üzerinden satın alın' uyarısında bulundu.

Dünyanın önde gelen güvenlik içerik yönetim çözümleri geliştiren yazılım şirketlerinden Kaspersky Lab, tüketicileri online satış yapan web sitelerinden alınan anti-virüs yazılımlara karşı uyarıyor.

Virüs, casus yazılım, trojan, solucan ve botlar gibi birçok tehlikeye karşı koruma sağlayan yazılımlar geliştiren Kaspersky Lab, Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010 gibi yazılımlarının lisanslı ve kutulu bir şekilde Türkiye'nin her yerinde bulunan bilgisayar firmalarından alınmasını öneriyor.

Aralarında Vatan, MediaMarkt, Saturn, Turkcell Flagship, Bimeks, Darty, Tgar, BestBuy, Elektroworld, Gold teknoloji marketlerinin yanı sıra, hepsiburada.com gibi online kayıtlı alıveriş sitelerinden veya kutusuz ama yasal olarak Kaspersky Lab'in kendi web sitesi üzerinden de satın alınabildiği belirtiliyor.
 

 Kaynak : chip.com.tr

Tüm Haberler