Skip Navigation Links.
Duyuru Selen Net
Kurumsal Selen Net

Selen Net olarak hedefimiz, internet dünyasının hızla ilerlediği çağımızda teknolojinin yer edindiği her sahada, üretken ve paylaşımcı yapımızla “Size Özel Çözümler” üretmektir. Amacımız yaratıcı tasarım, yazılım ve bilişim ağırlıklı çözümlerimizi farklı sektörlerdeki firmalara sunarak, elde edebilecekleri maksimum geri dönüşü sağlamalarına yardımcı olmaktır.

Farklı sektörlerde başarılı projelere imza atan Selen Net, "Microsoft Certified Partner" ünvanına sahiptir. Microsoft tarafından sağlanan "Business Process and Integration Solutions Competency, Mobility Solutions, Small Business Specialist" yetkinlik standartlarını da başarıyla tamamlamıştır.

Telekominikasyon Kurumu Yetkili Yer Sağlayıcı olarak da müşterilerine hizmet sunan Selen Net, TÜBİDER ve TÜBİSAD üyesidir.

Kurumsal yapımızla, birikimlerimiz sayesinde birçok sektör ve kuruluşa hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumun pazarlama ve reklam iletişimi ihtiyaçlarını tespit edip, kurumsal ve marka kavramlarını yorumluyor ve buna göre en uygun kurumsal internet planlamasını oluşturuyor ve uyguluyoruz. Önceliğimiz kurum ve kuruluşların internet faaliyet alanlarına en etkin şekilde hitap ederek kullanmalarını ve yaptıkları yatırımın hızlı geri dönüşünü almalarını sağlamaktır.

“Size Özel Çözümler” üretmek için “Selen Net Ekibi” olarak vizyonumuz, müşterilerimiz ile kısa süreli değil, iş birliğimizi uzun vadeye yayarak, ihtiyaçlarına uygun, fayda odaklı ve bilgi paylaşımı ile firmalara değer katmaktır.

Çünkü biliyoruz ki ortak paydada birbirine değer katan insanlardan oluşan takımlar, gerek ürettiği hizmetle gerek sunduğu yeniliklerle zihninizde oluşturduğunuz projeleri en iyi şekilde uygulayacaktır.